הולכה והובלת אור

אנו מציעים ידע בהולכת והגברת אור, בהתאם לדרישות הלקוח; תכנון וייצור אופטיקה ייחודית; מוליכי אור מדויקים למטרות שונות; מוצרים שקופים בעלי מימדים קטנים ומדויקים אשר מובילים את האור דרך גיאומטריות מורכבות ומגבירות את התאורה במקומות הדרושים. ייצורם של מוליכי אור מחייב רמה גבוהה של הנדסה, ייצור וחומרים. מוליכי אור מיושמים במגוון שימושים, כגון בתאורת LED או בתאורה אחורית של מסכי תצוגה.

כיסויים למכונות

ייצור כיסויים למכונות ופאנלים עשויים מפולימרים שקופים. הכיסויים מגנים על המכונות מפני השפעות סביבתיות בלתי רצויות או על הסביבה מפני השפעה לא רצויה של פעילות המכונה, כגון הגנה בחדרים נקיים מפני חלקיקים מקרוסקופיים שנוצרים תוך כדי פעילות המכונה. לכיסויים יש שימוש רב בתעשיות שרגישות להשפעות סביבתיות כמו תעשיות המוליכים למחצה והמכשור הרפואי. הכיסויים נמצאים על פי רוב בחזית המכונה ויש חשיבות רבה לאיכות, עיבוד מדויק וגמר גבוה ונקי. הכיסויים והפאנלים של סקופוסטק עומדים בדרישות גבוהות, כנדרש על ידי לקוחות החברה.

הקשחת והשבחת מסכי LCD

השבחת מסכי LCD למתן שיפור בעמידות לתנאי סביבה קשים, שיפור ביצועים אופטיים במסך, מסכי מגע והדבקות אלקטרומגנטיות (EMI/RFI). השבחת מסכים משפרת את הביצועים האופטיים ומאפשרת לראות את המידע המוצג גם בתנאי תאורה ירודים. תהליך ההשבחה מתבצע תוך בחירת הפילטר המתאים ע"פ דרישות הלקוח: ציפוי נגד סנוור (ANTIGLARE), ציפוי נגד החזרת אור (ANTIREFLECT), התאמת דבק אופטי בהתאם לדרישות הביצוע ועוד. מסכי LCD רגישים ולעיתים קרובות נדרשת הקשחת המסך כדי שיוכל לעמוד בתנאי סביבה קשים או בפגיעה מכוונת. כדי להקשיח את המסך מוסיפים לוח הקשחה לפני המסך ולפעמים גם מאחוריו. כדי להגיע לביצועים טובים יש צורך בהדבקה טובה בין לוח ההקשחה והמסך בטווח טמפרטורות רחב, בהתאמה בין המקדמים האופטיים של המסך ושל לוח ההקשחה ואטימה איכותית בקצוות.

פרוייקטיTurn-key

סקופוסטק מסוגלת ליישם מגוון רחב של יכולות הנדסיות ואינטגרציה לביצוע פרויקטים, החל ממפרט המוצר ועד לייצור והרכבה מלאה. אנו מציעים:
• תכנון הנדסי
• בחירת חומרים
• תכנון שלבי הייצור
• ייצור
• אבטחת איכות
• תיעוד מפורט
• תהליכי גימור מול קבלני משנה כגון: צביעה, הדפסת משי, רכש והרכבות חלקי מתכת, ועוד.
• התקנה באתר הלקוח
הכל מבוצע תוך הקפדה מלאה בהתאם למפרט המוצר ובאיכות גבוהה.

Optical Injection Molding

Scopustech applies optical injection molding for transferring products from prototype and small-series production to low cost, high-run production. Scopustech's  extensive engineering capabilities and integration experience are substantial in the demanding process of transferring products from development to production. 

מיכלים

סקופסטק מייצרת מיכלים שקופים מיוחדים מותאמים לדרישת הלקוח. המיכלים מיוצרים בגאומטריות שונות והם משרתים לרוב את תעשיות הדפוס והמכשור הרפואי. המיכלים מצטיינים ברמת אמינות גבוהה.

פאנטומים רפואיים

פאנטומים עבור מכונות הדמיה רפואיות עשויות מפולימרים שקופים ונועדו לייצג את הגוף האנושי כדי לכייל סורקי CT ורנטגן משולבים. פאנטומים מדויקים מצריכים את הכישורים ההנדסיים ואת טכנולוגיות הייצור המתקדמות של סקופוסטק. היכולות כוללות: הדבקות מבניות ואופטיות במגוון רחב של חומרים, טיפולים טרמיים משולבים, עיבודים מדוייקים, מומחיות בליטוש ופוליש חומרים פלסטיים. שילוב מגוון היכולות מביא לדיוקים גבוהים, הדירות מלאה של מנות הייצור, גמישות תכנונית וייצורית, גימור ועמידות גבוהים במיוחד.