אקריל PMMA

אקריל או PMMA הוא החומר הפלסטי בעל השימוש הרחב ביותר בתחומים שונים, כמו שילוט, ארכיטקטורה, כיפות טייס במטוסים, מובילי אור, עדשות ועוד. בזכות תפוצתו הרבחה ניתן להשיגו בטווח רחב של עוביים ממילימטר אחד ועד 200 מילימטר, צבעים רבים וטקסטורות שונות. בדרך כלל הוא בעל שקיפות גבוהה של מעל 98%, הוא קשה ואינו נשרט בקלות, בעל רגישות נמוכה לאימפקט. אפשר לקבל אקריל בעל תכונות מיוחדות: עמידות גבוהה עוד יותר לאימפקט, אנטי-סטטי, אנטי-רפלקס, אנטי-גלייר ו-RFI.   

אנטי סטטי

PVC קשיח המפזר חשמל סטטי הוא אחד החומרים המיוחדים שסקופוסטק מייבאת בשל דרישה גוברת של תעשיות ההייטק. בניגוד לרוב החומרים הפלסטיים שאינם מוליכי חשמל, ל-PVC אנטי-סטטי יש מוליכות של 10^6 עד 10^8 אום והוא דוחה מטענים סטטיים, שעלולים היו לגרום להצטברות אבק ולהרס של רכיבי חצאי-מוליכים. החומר משמש למוצרים שפועלים בחדרים נקיים ולתעשיית ההייטק. הוא מעכב בעירה ובעל דרוג UL94-V0. ניתן להשיגו בעוביים של 2,3,4,5 ו-10 מילימטר ובצבעים של שקוף, אפור חצי שקוף, חום חצי שקוף, כתום חצי שקוף ושנהב. דרגות מיוחדות: עמיד לטמפרטורה גבוהה, בעל עמידות כימית, EMI, עמיד לאימפרקט. 

פוליקרבונט

פוליקרבונט הוא החומר שבו משתמשים כאשר רוצים מוצר בלתי שביר. הוא גמיש, קשה ועומד באימפקטים גבוהים. בזכות תכונות אלו אפשר להשתמש בפולקרבונט בטווח טמפרטורות רחב יותר מאשר בפולימרים אחרים. הוא רך יותר מאשר האקריל והוא נשרט בקלות, מסיבה זו רווח השימוש בפוליקרבונט מוקשה על ידי ציפוי. הוא מצוי בעוביים מ-10 מילימטר ועד ליריעות דקות מאד של 0.025 מילימטר. מגוון הצבעים שלו מוגבל אם כי כאשר מדובר בכמויות גדולות אפשר לייצרו בצבעים מיוחדים. דרגות מיוחד של הפוליקרבונט: מוקשה על ידי ציפוי, אנטי-סטטי, ,UL94-V0, בעל ציפוי אופטי.

אקריל בולע קרינת לייזר

כאשר קיימת דרישת לקוח סקופוסטק משתמשת באקריל מיוחד שבולע קרינת לייזר ומונע את מעברה. לוחות האקריל מגיעים בעובי של 3 מילימטר, אורך של עד 1210 מילימטר ורוחב של עד 914 מילימטר. במקרה הצורך סקופוסטק מייצרת לוחות במידות גדולות יותר של עד 3000 x 2000 מילימטר. ניתן לרכוש לוחות אקריל במגוון צבעים ותכונות אופטיות. ניתן לקבל מפרט מדויק עפ"י דרישה.

PVC

פוליוינילכלוריד או PVC הוא חומר זול יחסית,קשיח ובעל חוזק מבני. הוא רך יותר מאקריל ונשרט בקלות כמעט כמו הפוליקרבונט, אבל הוא עומד טוב יותר מאקריל באימפקט. ל-PVC תכונות אדהזיה מצוינות ולכן קל להדביק אותו ולצבוע אותו. הודות לטווח הפלסטי הרחב שלו קל לכופף אותו כיפוף תרמי. ל-PVC גוון כחלחל שקוף ומשום כך הוא אינו אידיאלי ליישומים אופטיים. הוא מגיע בצבעים נוספים: אפור בהיר וכהה, שחור ולבן. ניתן לקבל גם לוחות מוקצפים בעלי משקל סגולי נמוך יותר.

דרגות מיוחדות: אנטי סטטי, UL94-V0, EMI, עמיד בטמפרטורות גבוהות, בעל עמידות כימית.